Wczytuję dane...
O sklepie

Dyskont Medyczny.pl został stworzony z myślą o człowieku - pacjencie i jego potrzebach. Jesteśmy małą firmą rodzinną, która powstała w oparciu o dwudziestopięcioletnie doświadczenie w opiece nad chorymi i zaopatrzeniu ortopedycznym.

W naszej codziennej pracy kierujemy się prostymi zasadami: szacunkiem do człowieka, rzetelnością i uczciwością w stosunku do każdego Klienta. Sprzedajemy wyłącznie produkty nowe, objęte gwarancją producenta i tylko takie, które sprawdziliśmy osobiście, a za ich jakość i funkcjonalność możemy ręczyć. W zdecydowanej większości są to wyroby medyczne obecne na polskim rynku od wielu lat i cieszące się uznaniem ich użytkowników. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań aby zaoferować Państwu towar wysokiej jakości w bardzo przystępnych, konkurencyjnych cenach.

Służymy pomocą na każdym etapie sprzedaży i po jej zakończeniu.
W przypadku jakichkolwiek pytań  lub  wątpliwości możecie Państwo skontaktować się z naszą konsultantką z zakresu fizjoterapii, która będzie Waszym opiekunem i pomoże w rozwiązaniu problemu. Przykładamy olbrzymią wagę do jakości obsługi, a spełnienie oczekiwań Kupującego jest dla nas celem nadrzędnym.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu i zapraszamy do skorzystania z naszych usług ponownie.

Zespół Dyskontu Medycznego.pl