Wczytuję dane...
Dostawa i płatność

Czas realizacji zamówień i koszty przesyłki

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.DyskontMedyczny.pl są w naszym magazynie.

Dlatego zamówienia z płatnością "za pobraniem" będą wysyłane do Kupującego najpóźniej następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia. Zamówienia z płatnością przelewem na konto - będą wysyłane najpóźniej następnego dnia roboczego po pojawieniu sie płatności na koncie DyskontMedyczny.pl lub po przesłaniu przez Kupującego elektronicznego dowodu przelewu.

Przybliżony czas realizacji zamówienia oraz ceny wysyłki w zależności od wybranej formy transportu podane są w  tabeli.
Forma płatności Za pobraniem

Tradycyjny przelew i przelew elektroniczny Pay U

Klient dokonuje wpłaty u kuriera  średni koszt przekazania środków przez bank: max 2 dni robocze
Forma przesyłki
List polecony ekonomiczny

do 5 dni roboczych

od 8,00 zł

(w zależności od wagi i ilości produktów)
List polecony priorytetowy

do 4 dni roboczych

od 9,50 zł

(w zależności od wagi i ilości produktów)
Przesyłka Kurierska

ok. 2 dni robocze

17,00 zł

niezależnie od ilości zakupionych towarów

ok. 2 dni roboczych

14,00 zł

niezależnie od ilości zakupionych towarów


Czas realizacji zamówienia = czas przygotowania przesyłki przez sklep DyskontMedyczny.pl + ewentualny czas transferu należności za towar + czas transportu przez przewoźnika.Koszty dostawy przy wyborze PRZESYŁKI KURIERSKIEJ są stałe bez względu na ilość zakupionych przedmiotów przy jednorazowym zamówieniu - kupując jednorazowo kilka przedmiotów ponoszą Państwo koszty dostawy jak przy zakupie jednego produktu.

Koszty dostawy przy wyborze LISTU POLECONEGO są zależne od ilości zakupionych przedmiotów oraz ich wagi i są obliczane automatycznie przed finalizacją zamówienia o czym Kupujący jest poinformaowany przez akceptacją finalizacji zamówienia.


LISTEM POLECONYM (priorytetowym i ekonomicznym) WYSYŁAMY TYLKO NIEKTÓRE PRODUKTY – O MAŁYCH GABARYTACH.


Na koszty dostawy składają się: opłata kurierska lub pocztowa, koszty pakowania i opakowania (pudełko, koperta, taśma).

Wszystkie produkty wysyłamy w dobrze zabezpieczonych opakowaniach.


Dostawy realizujemy za pośrednictwem firmy Kurierskiej FedEx lub Poczty Polskiej.

Sprzedawca  realizuje Dostawę wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć Towar będący przedmiotem Umowy sprzedaży bez wad.
Sprzedawca zamieszcza na Stronie Internetowej Sklepu informację o liczbie Dni Roboczych potrzebnych do Dostawy i realizacji zamówienia.
Termin Dostawy i realizacji zamówienia wskazany na Stronie Internetowej Sklepu liczony jest w Dniach Roboczych od momentu dokonania płatności przez Kupującego w wypadku wyboru przez Kupującego opcji przedpłaty.
Termin Dostawy i realizacji zamówienia wskazany na Stronie Internetowej Sklepu liczony jest w Dniach Roboczych od momentu zawarcia Umowy sprzedaży w wypadku wyboru przez Kupującego opcji płatności „za pobraniem”.
Zapraszamy również do odbioru osobistego produktów zakupionych na zasadach PRZEDPŁATY w Katowicach, po uprzednim umówieniu sie telefonicznym pod nr 728 575 897.Płatności

Ceny na Stronie Internetowej Sklepu zamieszczone przy danym  towarze stanowią ceny brutto i nie zawierają informacji odnośnie  kosztów Dostawy i wszelkich innych kosztów, które Klient będzie  zobowiązany ponieść w związku z Umową sprzedaży, o których Klient  będzie poinformowany przy wyborze sposobu Dostawy i składaniu  zamówienia.

Kupujący może wybrać następujące formy płatności za zamówione  towary: 
a) przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym  przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po  przesłaniu Kupującemu przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia  zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po  wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy);  
b) przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności PayU,  obsługiwany przez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (w tym  przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po  przesłaniu Kupującemu przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia  zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji  z systemu PayU o dokonaniu płatności przez Kupującego);  
c) gotówką za pobraniem, płatność Dostawcy przy dokonywaniu  dostawy (w tym przypadku realizacja zamówienia i jego wysyłka  zostanie rozpoczęta po przesłaniu Kupującemu przez Sprzedawcę  potwierdzenia przyjęcia zamówienia);  
d) gotówką przy odbiorze osobistym – płatność  w biurze Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja zamówienia  zostanie dokonana niezwłocznie po zakończeniu przez Kupującego procesu składania zamówienia w Sklepie Internetowym, zaś  towar wydany zostanie w biurze Sprzedawcy).