Wczytuję dane...
Model: GSM-GA9013
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 0 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN
Producent: Gel Smart

Żelowy separator palców - para

Opakowanie zawiera 2 sztuki
to termoplastyczny żel polimerowy nowej generacji opracowany przez amerykańską firmę Gel Smart
z siedzibą w Whippany, w stanie New Jersey. Jest kompozycją lepko-sprężystych związków chemicznych i oleju mineralnego w najbardziej oczyszczonej postaci, o 100% czystości medycznej. Wyróżnia go wysoka elastyczność i dokładne dopasowanie do kształtu miejsca, w którym go zastosowano. Dzięki swoim właściwościom skutecznie tworzy poduszkę ochronną, która znacząco redukuje siły tarcia i nacisku, 
w najbardziej na to narażonych częściach stopy.


dodatkowo wzbogacony w witaminę E, jest stosowany na bardzo szeroką skalę w wielu wyrobach przeznaczonych do ochrony stóp. Ale największą popularność zyskał dzięki zastosowaniu go przez firmę Gel Smart w produkcji separatorów i klinów międzypalcowych oraz osłonek na palce i haluksy. Użyta w trakcie produkcji, innowacyjna technologia AEGIS ( tarcza antybakteryjna) zapobiega rozwojowi bakterii i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, zapewniając lepszą ochronę stóp i komfort użytkowania.

Produkt przetestowany dermatologicznie, nie wywołuje alergii.
 

Żelowy separator palców pomaga wyprostować i wyrównać koślawe palce, zapobiega nachodzeniu ich na siebie i powstawaniu deformacji w obrębie stawu śródstopno –paliczkowego palucha.


Przywraca palcom właściwe położenie, zmniejszając jednocześnie dolegliwości wynikające z ich deformacji.Separator żelowy zapewnia długotrwały komfort użytkowania, zachowując swój pierwotny kształt i nie odkształca się jak np. gąbka.Wskazówki użytkowania:
Umyj i dokładnie wytrzyj stopy, tak aby były całkowicie suche.
Wsuń delikatnie separator umieszczając go pomiędzy paluchem a drugim palcem.


Pielęgnacja:

Separator myjemy letnią wodą z mydłem i pozostawiamy do wysuszenia.
Separator musi być suchy przed ponownym założeniem.
Użyj odrobiny talku gdy żel stanie się lepki.


Przeciwwskazania i ostrzeżenia:

Jeżeli jesteś diabetykiem lub cierpisz na niewydolność krążenia, skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania separatora.
Gdy poczujesz ból, zdrętwienie lub nastąpi podrażnienie skóry natychmiast zaprzestań użytkowania
Nie stosuj produktu na otwarte rany lub otarcia skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.


Specyfikacja wyrobu:

Separator jest w całości wykonany z


Dostępne rozmiary:  M, L

 

Modelka prezentująca zastosowanie separatora ma 160 cm wzrostu, jej stopa ma długość 24,5 cm i pokazuje separator w roz. M


Wszystkie zdjęcia, rysunki poglądowe oraz opisy produktów są własnością firmy GelSmart ® z siedzibą: 30 Leslie Court, Whippany, NJ 07981,USA i podlegają ochronie prawnej zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ustawą z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211)
ZABRONIONE JEST WYKORZYSTYWANIE JAKIEGOKOLWIEK FRAGMENTU OPISU, ZDJĘĆ I RYSUNKÓW BEZ PISEMNEJ ZGODY

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...