Wczytuję dane...
Model: SG802FW
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN
Producent: Gel Smart

Silikonowe poduszeczki ochronne na odciski - komplet 9 szt.

opakowanie zawiera 9 sztuk

Silikony medyczne są ogólnie znane, doceniane i wykorzystywane przez środowisko lekarskie na całym świecie od wielu lat. Tradycyjnie już, uważa się, że silikon medyczny to jeden z najlepszych, dostępnych materiałów stosowanych w medycynie do kontaktu z ludzkim ciałem, ponieważ nie wywołuje alergii u większości ludzi. Mogą być wytwarzane w różnych stopniach elastyczności, od bardzo miękkich, do bardzo twardych w zależności od końcowego przeznaczenia.

to silikon medyczny opracowany  przez  amerykańską firmę Gel Smart z siedzibą w Whippany, w stanie  New Jersey. Idealnie nadaje się do zastosowania w szerokiej gamie wyrobów medycznych, włączając w to produkty ortopedyczne, wyścielenia protez, cewniki, itp. Wykorzystuje się go również w pielęgnacji ran i blizn. Jest często stosowany w przemyśle kosmetycznym i wielu innych produktach służących do codziennego użytku.

jest materiałem używanym przez firmę GelSmart do produkcji wkładek i podpiętek do obuwia, ochronnych poduszeczek na odciski  oraz innych wyrobów klasy Premium. Jest miękki, trwały, nie wywołuje alergii. Pozostaje elastyczny i zachowuje swój kształt w niskich i wysokich temperaturach. Zachowuje pełny komfort użytkowania przez cały okres życia produktu. Łatwo go utrzymać w czystości. Doskonale amortyzuje
i pochłania wstrząsy wywierane podczas chodzenia na stawy skokowe, kolanowe i biodrowe. Zapewnia równomierne rozłożenie sił nacisku w czasie chodzenia i długotrwałego przebywania w pozycji stojącej. 


Poduszeczki chronią odciski przed dolegliwym bólem, spowodowanym uciskiem obuwia.
Przynoszą natychmiastową ulgę.


Samoprzylepna silikonowa powłoka delikatnie przykleja się do skóry, lecz jest bardzo łatwa do usunięcia. Po umyciu i wysuszeniu poduszeczkę można użyć ponownie.
 

Poduszeczki  są pokryte specjalną tkaniną  z systemem AEGIS (tarcza antybakteryjna), która absorbuje nieprzyjemne zapachy, zapobiega powstawaniu i rozwojowi bakterii.

 

Wskazówki użytkowania:

Dokładnie umyj i wysusz tą część ciała, na którą chcesz założyć poduszeczkę ochronną.
Zdejmij folię zabezpieczającą i przyklej poduszeczkę tak, aby odcisk znalazł się w otworze, który stworzy dla niego strefę ochronną przed kontaktem z obuwiem.Pielęgnacja:

Poduszeczki służą do wielokrotnego użytku.
Aby zapewnić ich trwałość i skuteczność działania, należy je regularnie czyścić.

Wystarczy umyć je delikatnym mydłem i pozostawić do całkowitego wysuszenia przed ponownym użyciem.


Przeciwwskazania i ostrzeżenia:

Gdy poczujesz ból, zdrętwienie lub nastąpi podrażnienie skóry natychmiast zaprzestań użytkowania.
Nie stosuj produktu na otwarte rany lub otarcia skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

Dostępny rozmiar: uniwersalny


Wszystkie zdjęcia, rysunki poglądowe oraz opisy produktów są własnością firmy GelSmart ® z siedzibą: 30 Leslie Court, Whippany, NJ 07981,USA i podlegają ochronie prawnej zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ustawą z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211)
ZABRONIONE JEST WYKORZYSTYWANIE JAKIEGOKOLWIEK FRAGMENTU OPISU, ZDJĘĆ I RYSUNKÓW BEZ PISEMNEJ ZGODY

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...