Wczytuję dane...
Model: SH310D
Realizacja zamówienia: 0 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN
Producent: Gel Smart

Podpiętki silikonowe na ostrogi piętowe - para

opakowanie zawiera 2 sztuki

Silikony medyczne są ogólnie znane, doceniane i wykorzystywane przez środowisko lekarskie na całym świecie od wielu lat. Tradycyjnie już, uważa się, że silikon medyczny to jeden z najlepszych, dostępnych materiałów stosowanych w medycynie do kontaktu z ludzkim ciałem, ponieważ nie wywołuje alergii u większości ludzi. Mogą być wytwarzane w różnych stopniach elastyczności, od bardzo miękkich, do bardzo twardych w zależności od końcowego przeznaczenia.

to silikon medyczny opracowany  przez  amerykańską firmę Gel Smart z siedzibą w Whippany, w stanie  New Jersey. Idealnie nadaje się do zastosowania w szerokiej gamie wyrobów medycznych, włączając w to produkty ortopedyczne, wyścielenia protez, cewniki, itp. Wykorzystuje się go również w pielęgnacji ran i blizn. Jest często stosowany w przemyśle kosmetycznym i wielu innych produktach służących do codziennego użytku.

jest materiałem używanym przez firmę GelSmart do produkcji wkładek i podpiętek do obuwia, ochronnych poduszeczek na odciski  oraz innych wyrobów klasy Premium. Jest miękki, trwały, nie wywołuje alergii. Pozostaje elastyczny i zachowuje swój kształt w niskich i wysokich temperaturach. Zachowuje pełny komfort użytkowania przez cały okres życia produktu. Łatwo go utrzymać w czystości. Doskonale amortyzuje
i pochłania wstrząsy wywierane podczas chodzenia na stawy skokowe, kolanowe i biodrowe. Zapewnia równomierne rozłożenie sił nacisku w czasie chodzenia i długotrwałego przebywania w pozycji stojącej. 


Podpiętki doskonale absorbują wstrząsy powstające podczas chodzenia, chroniąc przed ich wpływem stawy skokowe, kolanowe i biodrowe.

Dzięki różnej gęstości silikonu medycznego, z którego są zrobione, pomagają optymalnie rozłożyć nacisk, wywierany na stopę przez ciężar całego ciała.

Redukują bóle  przy dolegliwościach kostno-mięśniowych stóp i nóg, odciążają pięty i łagodzą bóle spowodowane ostrogami piętowymi.  

Podpiętki są przydatne w leczeniu objawowym zapalenia kaletki ścięgna Achillesa, dają szybką ulgę przepracowanym więzadłom i mięśniom.
 

Test oddziaływania sił nacisku na część podeszwową stopy.

Strefy w kolorze czerwonym oznaczają nadmierny nacisk.
  

Wskazówki użytkowania:
Umieść podpiętkę w tylnej cześci buta tak, aby silikonowy krążek w kolorze niebieskim znajdował się bezpośrednio pod piętą.
Warstwa antypoślizgowa podpiętki ma być skierowana do góry.
Podpiętki są przeznaczone do stosowania w większości modeli damskiego i męskiego obuwia.

 Pielęgnacja:

Podpiętki służą do wielokrotnego użytku.
Aby zapewnić ich trwałość i skuteczność działania, należy je regularnie czyścić.

Wystarczy umyć je delikatnym mydłem i pozostawić do całkowitego wysuszenia przed ponownym użyciem.


Przeciwwskazania i ostrzeżenia:

Gdy poczujesz ból, zdrętwienie lub nastąpi podrażnienie skóry natychmiast zaprzestań użytkowania.
Nie stosuj produktu na otwarte rany lub otarcia skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

Dostępne rozmiary: M, L


Wszystkie zdjęcia, rysunki poglądowe oraz opisy produktów są własnością firmy GelSmart ® z siedzibą: 30 Leslie Court, Whippany, NJ 07981,USA i podlegają ochronie prawnej zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ustawą z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211)
ZABRONIONE JEST WYKORZYSTYWANIE JAKIEGOKOLWIEK FRAGMENTU OPISU, ZDJĘĆ I RYSUNKÓW BEZ PISEMNEJ ZGODY

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...