Wczytuję dane...
Model: PU-UH320BK
Realizacja zamówienia: 0 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN
Producent: Gel Smart

Podpiętki żelowe na ostrogi piętowe - para

opakowanie zawiera 2 sztuki


to specjalny żel kolejnej już generacji wytwarzany na bazie termoplastycznych elastomerów opracowany  przez  amerykańską firmę Gel Smart z siedzibą w Whippany, w stanie  New Jersey. Powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i jest tańszą alternatywą dla dużo droższych wyrobów z silikonu medycznego. Jednocześnie  oferuje podobne właściwości i zachowuje funkcjonalność  silikonu przy znacznie zredukowanych kosztach produkcji i cenie wyrobu finalnego. Wyróżnia go wysoka trwałość i wytrzymałość na rozciąganie.  Skutecznie tworzy poduszkę ochronną, która znacząco redukuje siły tarcia i nacisku, w najbardziej na to narażonych częściach stopy. Nie spłaszcza się i nie odkształca. Wkładki i podpiętki wykonane z P-Gelu doskonale amortyzują i absorbują wstrząsy powstające w trakcie chodzenia. Nowa technologia Never Slip™ pozwala na  skuteczne i trwałe przyklejanie wkładek do dowolnego podłoża i utrzymywanie ich właściwości przez bardzo długi czas.

jest stosowany na bardzo szeroką skalę w wielu wyrobach medycznych, sportowych oraz urządzeniach do użytku osobistego.  Ale największą popularność zyskał dzięki zastosowaniu go przez firmę Gel Smart w produkcji wkładek i podpiętek ortopedycznych.  Użyta w trakcie produkcji, innowacyjna technologia AEGIS (tarcza antybakteryjna) zapobiega rozwojowi bakterii i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, a tym samym zapewnia lepszą ochronę stóp i komfort użytkowania produktu. 


Podpiętki z wyjmowaną wkładką doskonale redukują wstrząsy, powstałe przy chodzeniu, odciążają pięty i łagodzą bóle spowodowane ostrogami piętowymi zarówno już istniejącymi jak i tworzącymi się.

Podpiętki zapewniają ulgę przepracowanym więzadłom i mięśniom.

Pomagają chronić wrażliwe punkty nacisku.

Dodatkową ich zaletą jest dwufunkcyjność, czyli możliwość samodzielnego doboru stopnia twardości podpiętki przez użytkownika.

Specjalne wgłębienie pod piętą stanowi strefę zabezpieczającą bolesne ostrogi przed dociskiem.
W zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania zwyrodnienia, wgłębienie to można pozostawić puste – podpiętka w tym miejscu jest wtedy bardziej miękka i sprężysta, lub włożyć tam specjalną wkładkę „klin”, co powoduje, że podpiętka jest odrobinę sztywniejsza i bardziej stabilna.
 

Wskazówki użytkowania:
Umieść podpiętkę w tylnej cześci buta tak, aby dokładnie przylegała do podłoża i delikatnie dociśnij.  
Podpiętki są przeznaczone do stosowania w większości modeli damskiego i męskiego obuwia.

 Pielęgnacja:

Podpiętki służą do wielokrotnego użytku.
Aby zapewnić ich trwałość i skuteczność działania, należy je regularnie czyścić.

Wystarczy umyć je delikatnym mydłem i pozostawić do całkowitego wysuszenia przed ponownym użyciem.


Przeciwwskazania i ostrzeżenia:

Gdy poczujesz ból, zdrętwienie lub nastąpi podrażnienie skóry natychmiast zaprzestań użytkowania.
Nie stosuj produktu na otwarte rany lub otarcia skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

Dostępne rozmiary: S, L


Wszystkie zdjęcia, rysunki poglądowe oraz opisy produktów są własnością firmy GelSmart ® z siedzibą: 30 Leslie Court, Whippany, NJ 07981,USA i podlegają ochronie prawnej zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ustawą z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211)
ZABRONIONE JEST WYKORZYSTYWANIE JAKIEGOKOLWIEK FRAGMENTU OPISU, ZDJĘĆ I RYSUNKÓW BEZ PISEMNEJ ZGODY

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...