Wczytuję dane...
Model: GSM-SI-U100
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN
Producent: Gel Smart

WKŁADKA SILIKONOWA TYPU „U”  NA OSTROGI PIĘTOWE

    GSM-SI-U100

 

to silikon medyczny opracowany  przez  amerykańską firmę Gel Smart. Jest materiałem używanym przez firmę Gel Smart do produkcji wkładek i podpiętek do obuwia, ochronnych poduszeczek na odciski  oraz innych wyrobów klasy Premium. Jest miękki, trwały, nie wywołuje alergii. Pozostaje elastyczny i zachowuje swój kształt w niskich i wysokich temperaturach. Zachowuje pełny komfort użytkowania przez cały okres życia produktu. Łatwo go utrzymać w czystości.

Wkładki typu „U” doskonale absorbują wstrząsy powstające podczas chodzenia, chroniąc przed ich wpływem wrażliwe pięty. Pomagają optymalnie rozłożyć nacisk, wywierany na piętę. Korygują ustawienie stopy, łagodzą bóle pięt i zapewniają im odpowiednią stabilność, zapobiegają uciskowi podeszwy na ostrogę. Wkładki typu „U” zaleca się stosować w takich dolegliwościach jak bóle pięt, ostrogi piętowe.
 

Wskazówki użytkowania:

Umieść wkładkę w tylnej części buta. Wkładki są przeznaczone do stosowania w większości modeli damskiego i męskiego obuwia.|
 

Pielęgnacja:

Wkładki służą do wielokrotnego użytku. Aby zapewnić ich trwałość i skuteczność działania, należy je regularnie czyścić. Wystarczy umyć je delikatnym mydłem i pozostawić do całkowitego wysuszenia przed ponownym użyciem.
 

Przeciwwskazania i ostrzeżenia:

Gdy poczujesz ból, zdrętwienie lub nastąpi podrażnienie skóry natychmiast zaprzestań użytkowania i skontaktuj się z lekarzem. Nie stosuj produktu na otwarte rany lub otarcia skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

 

Dostępne rozmiary:
S - dziecięcy
M - damski
L - męski 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...